Компанія “Каріма-Трейдінг”  займається дистрибуцією товарів широкого вжитку та має великий досвід у згаданій діяльності . Ми маємо дружню команду фахівців, висококваліфікованих та орієнтованих на результат.

Наші зусилля завжди спрямовані  на розбудову відносин вищого гатунку з усіма нашими постачальниками та клієнтами, серед яких є як невеликі підприємства у різних регіонах України, так і такі загальновідомі національні торгівельні мережі як “Епіцентр К”, ТОВ Група Рітейлу України (ТМ Караван) тощо.
Також, вже досить тривалий час, наша компанія є постачальником міжнародних торгівельних мереж в Україні, а саме Ашан Рітейл України (ТМ Auchan) та ТОВ Леруа Мерлен Україна (ТМ Leroy Merlin), з якими нам вдалося побудувати злагоджені партнерські відносини, що грунтуються на порядності та взаємній повазі. 
Саме тому застосування відповідних високих стандартів в усіх наших операціях зумовлено не лише нашим бажанням, а й необхідністю. 

Хочемо підкреслити, що компанія “Каріма-Трейдінг” у своїй діяльності неухильно керується чинним законодавством України.

Ми зареєстрованні та здійснюємо свою основну діяльність в місті Києві. Маємо представників та партнерів в багатьох областях України.

 

Наші партнери: